אודות

אודות

קצת עלי

שמי מיכל אגם אליסון, מעצבת פנים וסטיילינג בעלת ניסיון רב, ולתחום הגעתי מתוך אהבה לאנשים ומשיכה לעיצוב. את עבודותיי לאורך השנים מנחים שני עקרונות מרכזיים: הראשון הוא מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר והשני הוא הקשבה, ליווי צמוד ויחס אישי לכל לקוח. כל זאת, מתוך שאיפה ליצור מרחב בו הלקוח באמת מרגיש בבית.   

בשנת 2000 למדתי עיצוב פנים במסגרת לימודי חוץ בטכניון, והתמחיתי בתכנון ועיצוב מטבחים. עם סיום לימודיי עבדתי כמעצבת ברשת "הביטאט", ובהמשך עבדתי גם עבור חברת רגבה. במקביל התחלתי לעבוד גם באופן עצמאי, במטרה להרחיב ולפתח את תחומי התמחותי המקצועיים כמעצבת פנים וסטייליסטית.

במהלך השנים ביקרתי והתגוררתי בארצות שונות במערב ובמזרח הרחוק, נחשפתי לתרבויות זרות ואני דוברת את השפות גרמנית ואנגלית. השפות, התרבויות והמקומות הללו מהווים עד היום מקור השראה לעבודתי, והם גם מסייעים לי מול לקוחות שאינם דוברים את השפה העברית.

משנת 2006 ועד היום אני מנהלת עסק עצמאי בתחומי עיצוב פנים וסטיילינג. העסק מתמקד בפרויקטים איכותיים במיוחד מול לקוחות ואדריכלים, בדגש על תכנון ועיצוב בתי יוקרה, ומאחוריי פרויקטים רבים בעיצוב בתים פרטיים, וילות, מלונות בוטיק ומשרדים.

גישתי העיצובית
בעיניי, עיצוב פנים וסטיילניג משקפים תפיסות חיים שונות המשולבות לכדי תחושה של בית, בעוד הבסיס לביתיות מצוי בסדר וארגון שמאפשרים לכל אחד לתפקד במיטבו. מתוך כך, אני שואפת ליצור חללים פרקטיים והרמוניים בעלי קו נקי ומודרני, המשלבים תחושה ביתית ונעימה. התחושה נוצרת על ידי נגיעות של צבע ונגיעות אישיות נוסטלגיות מחייו של הלקוח, במטרה ליצור בית בעל סיפור ייחודי משלו. כך נוצר קשר קרוב וישיר עם הלקוח, בעוד ההקשבה וההתאמה לחזונו יוצרות בכל פעם פרויקט חדש ותוצאות מרגשות.

לדעת עוד על עבודתי
למידע נוסף אודות עבודתי כמעצבת פנים וסטייליסטית ולקביעת פגישת היכרות הינכם מוזמנים ליצור עימי קשר, ואשמח לעמוד לרשותכם.